O nas

Pies przyjaciel człowieka, towarzysz i radość codzienna.

W naszym domu zawsze było miejsce dla przyjaciela jakim jest pies. Pierwszą naszą przyjaciółka była Beta tzw. mieszaniec jednak to była mądra i wierna psina, którą kochała cała rodzina i znajomi. Była z nami przez dwanaście lat przez, które obdarowywała nas swoim towarzystwem i

image001.jpg

W 2014roku, 13 lutego w naszym domu zamieszkała kolejna psinka Emma, która wybrała nasza córka, jest to West Highland West Terrier . Emma Pharmacenticus to suka z wyraźnym temperamentem i świadomością własnego zdania, tz. „uparciuch”. Jednak taki uparciuch to moc śmiechu i różnych zabawnych sytuacji dla całej rodziny.

Emma

W 2015 roku, 10 listopada do naszego grona rodzinnego dołączyła warszawianka YVY ONE PER MILION z Księżopola, suczka bardzo żywiołowa. Prawdziwe żywe srebro, które sprawia że każdy dzień jest słoneczny i wesoły pomimo trudów dnia codziennego.

Yvy

Dzięki wam dziewczyny, za to  że kochacie nas tak jak my was.

Rok 2015 przyniósł nam jeszcze jedno ważne wydarzenie, postanowiliśmy założyć hodowlę psów rasowych aby innych ludzi zarazić naszą miłością do czworonożnych przyjaciół  czekających na miłość i w 100% ją odwzajemniają.

Pies – przyjaciel

Zapraszamy do naszej domowej hodowli West Highland White Terrier , która oficjalnie została zarejestrowana 22.10.2015 w Związku Kynologicznym w Polsce oraz FCI pod nazwą Em Team.

Jesteśmy małą hodowlą rasy West Highland White Terrier, nazywanych Westie. Nasze psy są pod opieka doświadczonych i troskliwych weterynarzy, którzy czuwają wraz z nami nad prawidłowym rozwojem i zdrowiem naszych podopiecznych.

Planując sprowadzenie na świat kolejnych Westie, dokonujemy przemyślanych kryć, starając się tworzyć jak najlepsze skojarzenia. Służymy dobrą radą i doświadczeniem w opiece nad naszymi podopiecznymi.

Szczenięta z naszej hodowli cieszą się doskonałym charakterem, staramy się aby były zdrowe i zadbane. Wiadomą rzeczą jest że nie tylko ważne jest zdrowe żywienie ale również wychowanie i socjalizacja.